Sortiment - - SPEKTROS.cz

Sortiment

Naše společnost nabízí značky, které našim zákazníkům přinášejí vynikající kvalitu za rozumnou cenu a dávají konečným uživatelům nové možnosti při jejich práci, nápadech a projektech.

 

CHROMOS-SVJETLOST

Jedná se o chorvatského výrobce, kterého jsme vybrali díky jeho velmi dobrému poměru kvalita x cena. Doufáme, že díky tomu jeho výrobky naleznou své místo na našem trhu.

                                                       Více na www.chromos-svjetlost.cz

 

 

PINTY PLUS

Naše další značka jsou výrobky španělské společnosti NOVASOL s její řadou sprejů PINTYPLUS pod kterou nabízí kvalitní spreje různých typů na všechny použití. Vyzkoušejte kvalitů sprejů PINTYPLUS EVOLUTION, PINTYPLUS CHALK nebo PINTYPLUS TECH a budete překvapeni, co s těmito spreji dokážete vytvořit.

                                                         Více na www.pintyplus.cz

 

 

DECORESINO

Tato francouzská značka od společnosti RESINENCE se specializuje na speciální dekorace, renovaci a ochranu stěn, podlah, stropů, nábytku atd. Vyberte si z naší nabídky vysoce kvalitních výrobků a obnovte si svůj domov podle svého vkusu.

                                                         Více na www.decoresino.cz

 

 

MagPaint europe

se zamařuje na multifunkční povrchy v interiéru a rozšiřuje možnosti použití Vašich stěn jako tabule, nástěnky, projekční plátno - prostě využijte Vaše zdi jako prostor pro Vaši kreativitu a nápády.

Více na www.magpaint.cz

 

 

 

 

Postupně chceme nabídnout našim zákazníkům další značky, včetně doplňkových materiálů a rozšiřovat naši nabídku k jejich spokojenosti a dle jejich požadavků .


Kontakty

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu v Praze, odd. vložka: C 222418.

M: +420 608 100 239
E: info@spektros.cz

Tomáš Trachta
obchodní zástupce Čechy
M: +420 608 100 239
E: tomas.trachta@spektros.cz

Pavel Báča
obchodní zástupce Morava
M: +420 603 297 637
E: tomas.trachta@spektros.cz

SKLAD:

Hlavní 195
253 01 Chýně

 

Záleží nám na Vaší spokojenosti, pokud budete mít jakékoli dotazy, náměty nebo připomínky pro zlepšení a zkvalitnění našich služeb napište nám na info@spektros.cz nebo na tel 840 776 777.

Napište nám